Web Site Tasarım Hizmetleri; Dijital Varlığınızın Başlangıç Noktası

Zamanın önemini biliyoruz, burada yazılanları ve çok daha fazlasını toplantıda konuşmak için bilgilerinizi girin, en kısa sürede sizi arayalım.

Web’de görünür olun, marka bilinirliğinizi arttırın,
hizmet ve ürünlerinizi müşterilerinize sunun

Teknolojinin yaygınlaşması ve nispeten daha ekonomik koşullar altında tedarik edilmesi ile birlikte bilgisayar, internet ve akıllı telefonlar dünyanın en ücra noktalarında yaşayan tüketicilerin hayatlarına hızla girmiş ve tüketici alışkanlıklarını çok ciddi şekilde değiştirmiş durumda.

İşletmelerin dijital varlığının başlangıç noktası olarak kabul edilen web siteleri artık sadece web sitesi olmaktan çıkmış durumda. Rekabetçi piyasa şartlarına uyum gösterecek kadar esnek ve hızlı, değişken hedeflere hızlıca adapte olabilecek şekilde kolay kullanılabilir bir yapıda kurgulanmalıdır. Tüketiciler artık çok daha hızlı, görsel deneyimi yüksek, etkileşimli ve tüm cihazlara göre uyarlanabilen web sitelerini tercih ederek tüketimlerini gerçekleştirmektedir.

Web Site Projeleri
Kurumlar için Hedeflere Uygun Web Site Geliştirme Projeleri

Hedefleriniz doğrultusunda ürettiğiniz bir ürünü, hizmeti ya da fikri alıcılara sunmak için kusursuz bir pazarlama stratejisi ile ciddi bütçeler harcayarak reklamcılık faaliyetlerine girmiş olabilirsiniz. Fakat dijital varlığınızın başlangıç noktası olan web siteniz hedeflerinize uygun olarak kurgulanmadığı sürece hedeflerinizin her zaman bir adım gerisinde kalmanız kaçınılmaz bir durumdur. Kobides, farklı sektörlerde gerçekleştirdiği web site ve dijital pazarlama projelerinden edindiği tecrübelerle hedeflerinize uygun, kullanıcı deneyimine ve dönüşümlerine odaklanmış, özgün, esnek ve raporlanabilir yapıda web siteleri tasarlayarak hayata geçirmek için yanınızda.

Web Sitesi Kurumunuza Neler Kazandırır ?

65.8 Milyon Potansiyel Müşteri

Türkiye internet kullanım oranı için yapılan, We Are Social ve Hootsuite tarafından Şubat 2021 yılında açıklanan verilere göre 65.8 milyon Türkiye vatandaşı internet kullanıyor. Rakipleriniz internette potansiyel müşterilerine ulaşarak hem marka bilinirliğini arttırıyor hemde satışlarını yükseltiyorlar. Siz dijital dünya’ya adım atmaya hazırlanırken Kobides Web Çözümleri tüm ihtiyaçlarınız için çözüm sağlıyor.

Ürün, Hizmet & Markanızı Anlatın

Ürün, hizmet ve kurumunuzu doğru anlatan ve kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartan hızlı, etkileyici ve duyarlı tasarıma sahip bir web sitesi ile dijital dünyada yerinizi alın. Müşterilerinize sunduğunuz ürün ve hizmeti sosyal medya kullanıcıları için ilgi alanı, yaş, cinsiyet ve konum bilgisine bağlı olarak ön plana çıkartın. Marka ve ürün algısı oluşturarak yapılan çalışmaların raporlarını baz alarak satış strateji oluşturun.

Arama Odaklı Pazarlama

Sunduğunuz ürün ve hizmetlere ulaşmak isteyen milyonlarca potansiyel müşteri sizi görmeyi bekliyor. Arama Motoru Pazarlaması (SEM) yöntemi ile raporlanabilir, hedef odaklı ve düşük maliyetli internet reklamları vererek satış hedeflerinizi yakalayabilirsiniz. Kobides, Dijital Pazarlama Çözümleri ile kurumunuzun hedeflerine uygun olarak düşük maliyet ve verimlilik odaklı internet reklamları yayımlanması konusunda çözüm sağlıyor.

potansiyel müşterileriniz sizi bulmayı bekliyor.
siz neden bekliyorsunuz ?

Web Sitesi Teklif Talebi

Dijital pazarlamaya nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız rakiplerinizi analiz etmek iyi bir başlangıç noktası olabilir. Potansiyel rakiplerinizden birisinin bilgilerinizi bize iletin, ihtiyacınız olan web sitesinin ihtiyaçlarını birlikte planlayalım.

DİJİTAL REKLAMCILIK ÇÖZÜMLERİMİZİ İNCELEYİN

İşletme hedefleriniz doğrultusunda 24 saat içinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmak için gereken dijital reklamcılık ekosistemine dahil olabilir, ilgi alanı ve konum bazlı hedefleme ile yanlış kitlelere ulaşmaktan kaçınabilir, raporlama araçlarıyla başarınızı ölçebilir ve gerekmesi durumunda mesajınızı ve hedef kitlenizi çok hızlı revize edebilirsiniz.

Kobides Web Çözümleri Size Neler Sunar ?

Wordpress Admin Sayfası

İçerik Yönetim Sistemi

Kobides tarafından hazırlanan web sitesi projelerinde kullanıcı ihtiyaçlarına uygun, esnek, güvenli, duyarlı tasarıma sahip ve son kullanıcı dostu içerik yönetim sistemleri (CMS – Content Management System) kullanılır. Hayata geçirdiğimiz her proje’de kurumlar, ihtiyaç duymaları halinde web site içeriklerini kendileri güncelleyebilmekte ve yeni sayfalar yayımlayabilmektedir. WordPress altyapısı kullanılarak hazırlanacak olan web siteniz, benzersiz bir tasarım ile size özel hazırlanacaktır.

Yandex : Kurumsal İçin Güvenli Mail Hizmeti

Güvenli Mail Hizmeti

Kurumlar için elektronik haberleşme devamlılığının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Gün içerisinde kötü hosting altyapısından dolayı zamanında gitmeyen bir mail’in ya da paylaşımlı olarak kullanılan hosting’lerdeki mail’lerin alıcı’nın spam klasörüne düşmesinden dolayı alıcı tarafından görülmeyen bir teklifin müşterilerimize neler kaybettireceğinin farkındayız. Mail güvenliğiniz Yandex’e emanet. Yandex Kurumlar İçin Mail’in güçlü ve güvenli altyapısı 7/24 hizmetinizde.

Güçlü Web Hosting Altyapısı

Güçlü Hosting Altyapısı

Gelişen teknoloji kurumların müşterilerine hızlı hizmet sunmasını zorunlu hale getirdi. Kurumunuzun sitesini ziyaret eden sabırsız müşterileriniz, sayfanız 2 saniye içinde ekranda gösterilmese sitenizi terk edebiliyorlar. Performansın ve güvenliğin müşterilerimiz açısından son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple web site müşterilerimizin sunucuları (Hosting) Türkiye’nin en iyi veri merkezi olan ve tek Tier 3 sertifikasına sahip Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezinde konumlandırılmıştır.

Domain Adres Değişikliği ve Hosting Taşıma Hizmeti

Web Site Taşıma Hizmeti

Web Site taşıma hizmeti daha önce farklı kurumlar tarafından oluşturulan web sitelerinin mevcut hosting firmasından farklı bir hosting firmasına taşınmasını ya da mevcut domain adresinizin değişmesi ya da yeni bir domain adresine geçiş yapmanız sebebiyle ortaya çıkan adres değişikliklerini kapsamaktadır. Arama motorları tarafından indexlenmiş linklerden dolayı ve sosyal medya sitelerinde daha önceden paylaşılan linklerden dolayı ziyaretçi kaybetmemeniz için web siteniz endüstri standartlarına uygun olarak taşınır.