Google Reklamcılığı; Dijital Pazarlamaya Açılan ve Hedef Kitlenizle Buluşturan Reklamcılık Modelleri

Zamanın önemini biliyoruz, burada yazılanları ve çok daha fazlasını toplantıda konuşmak için bilgilerinizi girin, en kısa sürede sizi arayalım.

Google Ads Reklamcılığı
İhtiyacınız Olan Her şey, Tek Platform

İşletmenizi büyütmek, düşük maliyetler ile doğru zamanda ve mecrada hedef kitlenize ulaşmak için ihtiyacınız olan doğru çözüm Google Ads reklamcılığı olabilir. Google Ads doğru çözüm olsa da reklam hesabı yönetim stratejiniz doğru değilse hedeflerinize hep bir adım geriden gidiyor olabilir ya da hiç ulaşamayabilirsiniz. Kobides, farklı sektör ve beklentiler dahilinde yaptığı danışmanlık projelerinden edindiği tecrübelerle sizi hedeflerinize düşük maliyetler ile ulaştırmak için yanınızda.

Doğru Zamanda Doğru Mecrada Kullanıcılarınıza Ulaşın

Aktif olarak ürün, hizmet ve rakiplerinizi arayan kitlelere ulaşmanın en hızlı yolunu keşfedim

Google Arama Ağı Reklamları

Hizmete ya da ürüne ihtiyaç duyan ve pazarda aktif araştırma yapan potansiyel müşterilere ulaşmanın en temel ve hızlı yoludur. Hedefiniz kendi ürünlerinizi satmak ya da rakiplerinizin ürünlerini arayan kişilere muadil ürünlerinizi sunarak pazar payınızı büyütmek ve yeni müşteriler ile tanışmaksa ihtiyacınız olan çözüm Google Arama Ağı reklamcılığıdır. Arama Ağı reklamcılığı ile hedef kitlenizi onlar daha aramayı yapmadan çok önce oluşturacağınız “anahtar kelime” listesi ile hedefleyebilir, planladığınız her anahtar kelime özelinde reklam metinleri ile onları karşılayabilirsiniz.

Ülkenin En Popüler Web Siteleri & Uygulamaları
Reklamlarınızı Yayınlamak için Sizi Bekliyor

Google Görüntülü Reklam Ağı

Marka bilinirliği ve trafik reklamları oluşturmak, yeniden pazarlama listeleri ile mevcut kullanıcılarınıza düşük maliyetler ile ulaşmak ve yeni potansiyel müşterilere “merhaba” demek için en düşük maliyetli Google Ads reklamcılık modeli. İşletmeniz için halka arz gibi çok büyük bir gelişmeyi duyurmak ya da butik dükkanınıza yeni gelen bir takı modelini potansiyel alıcılara ulaştırmak gibi birbirinden farklı amaçlara hizmet eden, en ideal reklamcılık modeli.

Sahne Sizin, Dünya Sizi İzleyecek

Youtube Reklamları

YouTube reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinize YouTube’da video izlerken veya arama yaparken ulaşın ve harekete geçmelerini sağlayın. Yapmanız gereken tek şey ürün ve hizmetlerinizi doğru ve şeffaf olarak anlatmak ve mesajınızı milyonlara ulaştırmak. Amacınız marka bilinirliğini arttırmak, yeni çıkan bir ürün veya hizmetinizi tanıtmak ya da işletmenizin yeni şubesinin açıldığını duyurmak gibi birbirinden farklı hedeflere sahip olabilir. Youtube reklamcılığı ile hedefleri belirlenen her pazarlama kampanyasını başarıya ulaştırabilirsiniz.

E-Ticaret Sitelerine Özel Satış Odaklı Kampanyalar

Google Alışveriş Reklamları

E-ticaret siteniz ile entegre çalışan alışveriş reklamcılık modeli ile satışta olan, indirime giren ya da yeni satışa sunduğunuz tüm ürünler, müşterilerinizin sıkça kullandığı internet siteleri ve uygulamalarda direkt olarak onlara ulaştırılır. XML temelli dinamik alışveriş reklamcılık modeli ile stokları biten ürünlerin reklamları otomatik olarak kapatılır, bütçeniz stokta olan ürünler özelinde değerlendirilir. Yüksek sayıda ürün envanteri bulunan E-ticaret siteleri için en ideal reklamcılık modelidir.

Google Ads Reklamcılığı ile
Neler Kazanabilirsiniz?

İşletme hedefleriniz doğrultusunda 24 saat içinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmak için gereken dijital reklamcılık ekosistemine dahil olabilir, ilgi alanı ve konum bazlı hedefleme ile yanlış kitlelere ulaşmaktan kaçınabilir, raporlama araçlarıyla başarınızı ölçebilir ve gerekmesi durumunda mesajınızı ve hedef kitlenizi çok hızlı revize edebilirsiniz.

Ekibinizden Birisi Olalım

Dijital pazarlama hedeflerinizi ulaşılabilir kılmak, sonuçları gözlemlemek ve iyileştirmek için işinizi anlıyor ve hedeflerinize uygun stratejiler oluşturuyoruz. Siz işinize ve müşterilerinize odaklanıyorken biz şirketinizin içindeki bir pazarlama departmanı gibi süreç içinde yol alıyor, sorunlara çözüm buluyor ve planlarınızı uygulamaya koruyoruz. Biz, işiniz ve müşterileriniz için buradayız.

Rakip Analiz Talebi

Potansiyel rakiplerinizden birisinin bilgilerinizi bize iletin, rakip reklamcılık faaliyetlerini analiz ederek ihtiyaçlarınızı birlikte planlayalım.

Esnek & Güçlü Hedefleme Araçları

Reklamcılık bütçenizi efektif şekilde kullanmak ve harcanan her kuruşun en doğru yere kanalize edilmesini sağlamak için Google Ads ekosistemi reklam verenler için çeşitli araçlar sunmaktadır. Yayınlanan bir reklamın doğru alıcılara doğru yerde ulaşması için hedef kitleleri katmanlı olarak belirleyebilir ve işletme hedeflerinize daha verimli ulaşabilirsiniz.

Negatif Anahtar Kelime Listeleri

Yanlış yapılan arama ve tıklamalara karşı bütçenizi koruyun

Demografik Hedefleme

Ürün ve hizmetinizin hitap ettiği kullanıcıları yaş, cinsiyet ve konum gibi özelliklerine göre hedefleyin

Hedef Kitle

Müşterilerinizi hali hazırda etkin olarak aradıkları terimlere göre ya da genel alışkanlıklarına göre hedefleyin