Google Ads, Facebook ve Instagram Reklamcılığı

Ürün ve hizmetlerinizi arayan kullanıcılar her yerde olabilir, dinamik hedefleme ve platform bağımsız yeniden pazarlama ile onlara ulaşmaya hazır olun.

Google Reklamcılığı
İhtiyacınız Olan Her şey, Tek Platform

İşletmenizi büyütmek, düşük maliyetler ile doğru zamanda ve mecrada hedef kitlenize ulaşmak için ihtiyacınız olan doğru çözüm Google Ads reklamcılığı olabilir. Google Ads doğru çözüm olsa da reklam hesabı yönetim stratejiniz doğru değilse hedeflerinize hep bir adım geriden gidiyor olabilir ya da hiç ulaşamayabilirsiniz. Kobides, farklı sektör ve beklentiler dahilinde yaptığı danışmanlık projelerinden edindiği tecrübelerle sizi hedeflerinize düşük maliyetler ile ulaştırmak için yanınızda.
Google Ads
Facebook ve Instagram Reklamcılığı

Facebook & Instagram
Reklamcılığı

Facebook & Instagram platformları dijital pazarlamanın ayrılmaz bir parçasıdır. Amacınız yeni çıkan bir ürün ya da hizmetin genel tanıtımı olabilir ya da düzenlenecek bir seminer için katılımcı adaylarının telefon numaralarını almak da olabilir. Facebook Business Manager sunduğu reklamcılık araçlarıyla, pazarlama hedeflerinize ulaşmanız için gereken tüm alt yapıya sahiptir. Kobides, farklı sektör ve beklentiler dahilinde yaptığı danışmanlık projelerinden edindiği tecrübelerle sizi hedeflerinize düşük maliyetler ile ulaştırmak için yanınızda.