Dijital Pazarlamaya Sosyal Medya Reklamcılığının Gücünü Katın​

Zamanın önemini biliyoruz, burada yazılanları ve çok daha fazlasını toplantıda konuşmak için bilgilerinizi girin, en kısa sürede sizi arayalım.

Facebook & Instagram
Reklamcılığı

Facebook & Instagram platformları dijital pazarlamanın ayrılmaz bir parçasıdır. Amacınız yeni çıkan bir ürün ya da hizmetin genel tanıtımı olabilir ya da düzenlenecek bir seminer için katılımcı adaylarının telefon numaralarını almak da olabilir. Facebook Business Manager sunduğu reklamcılık araçlarıyla, pazarlama hedeflerinize ulaşmanız için gereken tüm alt yapıya sahiptir. Kobides, farklı sektör ve beklentiler dahilinde yaptığı danışmanlık projelerinden edindiği tecrübelerle sizi hedeflerinize düşük maliyetler ile ulaştırmak için yanınızda.
Instagram ve Facebook Reklamcılık Hizmetleri

Doğru Zamanda Doğru Reklam Verme Yöntemiyle Başarıya Adım Adım Ulaşın

Unutulmaz Olun, Daima Etkileşimde Kalın

Marka Bilinirliği & Erişim Reklamları​

Satın alma sürecine giden yol bilinirlik ile başlar. Hem mevcut müşterilerinize kendinizi hatırlatmak hem de ürün, hizmet ya da markanızla ilgili olabilecek yeni kitleler keşfetmek için Facebook & Instagram Marka Bilinirliği & Erişim reklam kampanyaları ile düşük bütçeler karşılığında hedef kitlenize ulaşabilir, markanızla etkileşime geçen kişileri “hedef kitle listelerinde” bir araya getirerek dönüşüm hedefli reklamcılık için doğru bir hedef kitleye çok daha hızlı erişebilirsiniz.

Hedef Bazlı & Sonuç Odaklı Reklam Kampanyaları

Kullanıcılardan Mesaj Alın, Bilgi Toplayın ya da Trafik Oluşturun

Pazarlama kampanyası hedefiniz internet sitenize ziyaretçi çekmek, kullanıcılardan ürün ya da hizmetinizle ilgili Instagram ya da WhatsApp mesajı almak veya spesifik olarak belirlediğiniz meslek, mail adresi, telefon numarası gibi bilgileri bizzat kullanıcılarınızdan temin etmek olabilir. İlgi alanı bazlı hedeflemeyle ve yeniden pazarlama listeleri ile doğru kullanıcılara doğru zamanda erişin ve hedeflerinize ulaşın.

E-Ticaret'e Özel Satış Odaklı Kampanyalar

Müşterilerinize Aradıkları Ürünlerle Reklam Gösterin, Satış Fırsatını Kaçırmayın

E-ticaret sitenizde sepete ürün ekleyen ama satın almayan kullanıcıların sepetleri ödemesiz kalmasın. Dönüşüm ve katalog satış reklam modelleri ile sitenizde sepete ürün ekleyen ama satın almayan kişilere ulaşabilir ve alışverişlerini bitirmeleri için onları teşvik edebilirsiniz. İsterseniz daha önce kışlık kazak alan kullanıcılara yün şapka satmaya da çalışabilirsiniz. Dönüşüm odaklı reklamcılık ile hem yarım kalan satışları tamamlatabilir hem de mevcut müşterileriniz severek kullandığı ürünlerinizi tamamlayan ara ürünlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Ekibinizden Birisi Olalım

Dijital pazarlama hedeflerinizi ulaşılabilir kılmak, sonuçları gözlemlemek ve iyileştirmek için işinizi anlıyor ve hedeflerinize uygun stratejiler oluşturuyoruz. Siz işinize ve müşterilerinize odaklanıyorken biz şirketinizin içindeki bir pazarlama departmanı gibi süreç içinde yol alıyor, sorunlara çözüm buluyor ve planlarınızı uygulamaya koruyoruz. Biz, işiniz ve müşterileriniz için buradayız.

Rakip Analiz Talebi

Dijital pazarlamaya nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız rakiplerinizi analiz etmek iyi bir başlangıç noktası olabilir. Potansiyel rakiplerinizden birisinin bilgilerinizi bize iletin, rakip reklamcılık faaliyetlerini analiz ederek ihtiyaçlarınızı birlikte planlayalım.

Esnek & Güçlü Hedefleme Araçları

Demografik Hedefleme

Yaş, cinsiyet, konum, eğitim, iş, aile gibi bilgilere göre hedef kitle seçimi

Facebook Pixel

Web site entegrasyonu sonrası siteyi ziyaret eden kullanıcıları gezdikleri sayfa ya da kategori bazında hedefleme

İlgi Alanı Bazlı Hedefleme

Hobilerine, yemek alışkanlıklarına, tükettikleri ürünlere ya da takip ettikleri markalara göre hedefleme

Yeniden Pazarlama

Profil ziyaretçilerine, mesaj gönderenlere, gönderilen içeriklerle etkileşime geçme şeklinde göre hedefleme

CRM Verileri ile Hedefleme

Şirketinizde kullandığınız CRM yazılımı verisi özelinde ya da elinizdeki müşteri verileri özelinde hedefleme

Facebook & Instagram
Hedefleyin ya da Yeniden Pazarlayın

Hedefleme ile Düşük Maliyet

Facebook & Instagram reklamcılığının temelinde “ilgi alanı bazlı” hedefleme yatar. Ürün ya da hizmetinize ilgili göstermesini beklediğiniz kitleleri katmanlı olarak hedefleyerek yüz binlerce kişiye ulaşmak yerine sizin için önemli olan ve getirisi yüksek niş bir kitleye düşük maliyetler ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca Facebook Pixel entegrasyonu ile daha önce web sitenizi ziyaret etmiş kullanıcıların verisini hedef kitle listesinde saklayarak sosyal medya da kitle bazlı yeniden pazarlama yapabilirsiniz. Her iki yöntemi de etkin olarak kullanarak hem sizi bilmeyen potansiyel müşterilerinize daha kısa sürede ulaşabilir hem de yeniden pazarlama faaliyetlerinize devam edebilirsiniz.

Entegrasyon ile Yeniden Pazarlama

CRM sisteminizde bulunan müşterilerinize ait telefon numarası ya da mail adresi gibi verileri kullanarak müşterilerinize sosyal medya üzerinden ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Gerekli kullanıcı verilerinin sağlanması durumunda mevcut müşterilerinize sosyal medya üzerinden doğru zamanda ve doğru mesajla ulaşabilir, sizin için en değerli müşterilerinize en çok benzeyen yeni hedef kitlelere seslenerek onlara markanızdan, ürün ve hizmetlerinizden bahsederek marka bilinirliğinizi arttırabilir ve dönüşüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Güçlü raporlama ve esnek reklam yapısı ile Facebook & Instagram reklamcılığı işinizi büyütmek için en ideal reklamcılık platformu olabilir.