web’de görünür olun

marka bilinirliğinizi arttırın

hizmet ve ürünlerinizi müşterilerinize sunun

Kobides Web Çözümleri Size Neler Sunar ?

İçerik Yönetim Sistemi

Yandex : Kurumsal İçin Güvenli Mail Hizmeti

Kobides tarafından hazırlanan web sitesi projelerinde kullanıcı ihtiyaçlarına uygun, esnek, güvenli, duyarlı tasarıma sahip ve son kullanıcı dostu içerik yönetim sistemleri (CMS – Content Management System) kullanılır. Hayata geçirdiğimiz her proje’de kurumlar, ihtiyaç duymaları halinde web site içeriklerini kendileri güncelleyebilmekte ve yeni sayfalar yayımlayabilmektedir. WordPress altyapısı kullanılarak hazırlanacak olan web siteniz, benzersiz bir tasarım ile size özel hazırlanacaktır.

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ STANDART ÖZELLİKLERİ

Güvenli Mail Hizmeti

Yandex : Kurumsal İçin Güvenli Mail Hizmeti

Kurumlar için elektronik haberleşme devamlılığının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Gün içerisinde kötü hosting altyapısından dolayı zamanında gitmeyen bir mail’in ya da paylaşımlı olarak kullanılan hosting’lerdeki mail’lerin alıcı’nın spam klasörüne düşmesinden dolayı alıcı tarafından görülmeyen bir teklifin müşterilerimize neler kaybettireceğinin farkındayız. Mail güvenliğiniz Yandex’e emanet. Yandex Kurumlar İçin Mail’in güçlü ve güvenli altyapısı 7/24 hizmetinizde.

YANDEX MAIL STANDART ÖZELLİKLER

Güçlü Hosting Altyapısı

Güçlü Web Hosting Altyapısı

Gelişen teknoloji kurumların müşterilerine hızlı hizmet sunmasını zorunlu hale getirdi. Kurumunuzun sitesini ziyaret eden sabırsız müşterileriniz, sayfanız 2 saniye içinde ekranda gösterilmese sitenizi terk edebiliyorlar. Performansın ve güvenliğin müşterilerimiz açısından son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple web site müşterilerimizin sunucuları (Hosting) Türkiye’nin en iyi veri merkezi olan ve tek Tier 3 sertifikasına sahip Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezinde konumlandırılmıştır.

STANDART HOSTING ÖZELLİKLERİ

Web Site Taşıma Hizmeti

Domain Adres Değişikliği ve Hosting Taşıma Hizmeti

Web Site taşıma hizmeti daha önce farklı kurumlar tarafından oluşturulan web sitelerinin mevcut hosting firmasından farklı bir hosting firmasına taşınmasını ya da mevcut domain adresinizin değişmesi ya da yeni bir domain adresine geçiş yapmanız sebebiyle ortaya çıkan adres değişikliklerini kapsamaktadır. Arama motorları tarafından indexlenmiş linklerden dolayı ve sosyal medya sitelerinde daha önceden paylaşılan linklerden dolayı ziyaretçi kaybetmemeniz için web siteniz endüstri standartlarına uygun olarak taşınır.

TAŞIMA HİZMETİ İÇİN EN UYGUN TEKLİFİ ALIN

Mevcut Web Siteniz Ne Kadar Doğru Çalışıyor ?

Web Site Sağlık Kontrol Hizmeti

Web Site Sağlık Kontrol Hizmeti

Mevcut web siteniz aslında gördüğünüz gibi olmayabilir. Arama motoru sonuç performansını ve kullanıcı deneyimini direkt olarak etkileyen en önemli unsur görsel olarak web sitenizde görülmeyen ancak kullanıcı deneyimini negatif etkileyen tasarım ve içerik hataları ile endüstri standardından uzak olarak geliştirilen içerik ve link yapılandırmasıdır.

Web Site Sağlık Kontrol Hizmeti ile arama motoru performans kriterleri olarak bilinen tüm noktalar kontrol edilerek iyileştirme önerileri bulunan teknik bir rapor oluşturmaktayız. Ayrıca kullanıcı deneyimini negatif olarak etkileyen unsurların belirlenip düzeltilmeleri için tavsiyeler içeren bir içerik raporu kurumunuz ile paylaşılmaktadır.

  • Sayfa başlık ve tanım kontrolleri
  • Link’i değişen sayfaların belirlenmesi (404 kod kontrolü)
  • Web sitenizden farklı web sitelerine verilen link çıkışlarının kontrolü
  • Sitemap.xml Kontrolü
  • Görsel alt yazı ve silinmiş görsellerin kontrolü
HEMEN TEKLİF ALIN

Web Sitesi Kurumunuza Neler Kazandırır ?

54.3 MİLYON POTANSİYEL

MÜŞTERİ

Türkiye internet kullanım oranı için yapılan, We Are Social ve Hootsuite tarafından Şubat 2018 yılında açıklanan verilere göre 54.3 milyon Türkiye vatandaşı internet kullanıyor. Rakipleriniz internette potansiyel müşterilerine ulaşarak hem marka bilinirliğini arttırıyor hemde satışlarını yükseltiyorlar. Siz dijital dünya’ya adım atmaya hazırlanırken Kobides Web Çözümleri tüm ihtiyaçlarınız için çözüm sağlıyor.

ÜRÜN, HİZMET VE MARKANIZI

ANLATIN

Ürün, hizmet ve kurumunuzu doğru anlatan ve kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartan hızlı, etkileyici ve duyarlı tasarıma sahip bir web sitesi ile dijital dünyada yerinizi alın. Müşterilerinize sunduğunuz ürün ve hizmeti sosyal medya kullanıcıları için ilgi alanı, yaş, cinsiyet ve konum bilgisine bağlı olarak ön plana çıkartın. Marka ve ürün algısı oluşturarak yapılan çalışmaların raporlarını baz alarak satış strateji oluşturun.

ARAMA ODAKLI

PAZARLAMA

Sunduğunuz ürün ve hizmetlere ulaşmak isteyen milyonlarca potansiyel müşteri sizi görmeyi bekliyor. Arama Motoru Pazarlaması (SEM) yöntemi ile raporlanabilir, hedef odaklı ve düşük maliyetli internet reklamları vererek satış hedeflerinizi yakalayabilirsiniz. Kobides, Dijital Pazarlama Çözümleri ile kurumunuzun hedeflerine uygun olarak düşük maliyet ve verimlilik odaklı internet reklamları yayımlanması konusunda çözüm sağlıyor.

DİJİTAL PAZARLAMA

ÇÖZÜMLERİMİZİ İNCELEYİN

Kurumunuzun dijital yatırım hedeflerinden en yüksek verimi elde edin. Dijital Pazarlama Çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

DİJİTAL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ SAYFASI

potansiyel müşterileriniz sizi bulmayı bekliyor

siz neden bekliyorsunuz ?

PROJENİZİ BEKLETMEYİN VE HEMEN EN UYGUN TEKLİFİ ALIN