Kobides Satış Hizmetleri

Satış Hizmetleri

Sektörün önde gelen tüm markalarına tek adresten ulaşın.

Teknoloji ürün, hizmet ve çözümlerinde, müşteri ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun çözüm ve 360 derece hizmet konsepti ile projeler geliştiren Kobides, proje ve müşteri odaklı yaklaşımı ile Türkiye’nin itici gücü Kobi’lerin ihtiyaç duyduğu güvenilir bilişim çözüm ortağıdır.

Bu kapsamda Kobides, ihtiyaç duyduğunuz ürün ve çözümlerin tekliflerini hazırlarken aynı zamanda farklı markaların birbirine muadil ürünlerini bir araya getirerek bütçenize ve projenize en uygun seçimi yapmanızı sağlamak için opsiyonel tekliflendirme yapmaktadır.

Esnek ve ekonomik fiyat politikası kriterini benimseyerek hazırlandığımız fiyat teklifleri ile rakiplerimizin bir adım önünde, müşterilerimizin tam yanındayız.

Kobides ile çalışmakta olan müşterilerimiz;

  • Tüm teknoloji ihtiyaçlarını karşılayan ürün yelpazesine tek noktadan ulaşır
  • Uygun ücret stratejisi ile bütçelerinden tasarruf sağlar
  • Bakım ve kurulum hizmetlerinde öncelik ve sabit kur avantajından yaralanırlar.

Satış Öncesi Destek Hizmetleri

En Doğru Ürün ve Çözümler İçin Kobides

Teknoloji çözümleri yatırımı yapmak satranç oynamak gibidir, satın alınacak sistemler mevcut sistemler ile uyumlu mu ? Mevcut sistem ile yeni yatırım yapılacak sistemler birbirleri ile entegre olarak ne kadar süre hizmet verebilir ? Yatırım yapılacak sistemler, şirket büyüme stratejisinde olacak değişiklik durumunda ne kadar esnek olarak ihtiyaç karşılayabilirler ? Yeni alınan sistemlerin bakım ve destek maliyetleri verimliliği nasıl etkileyecek ? Bu cevapsız soruların detaylı cevabını Kobides Satış Öncesi Destek Hizmetleri  ücretsiz olarak müşterilerine sunuyor.

Kobides, müşterilerinden gelen ürün ve çözüm satın alma taleplerinde geleneksel satış yöntemini benimsemek yerine, müşteri talebinin olması durumunda satın alınacak ürün ve çözümlerin müşteri ihtiyaçlarına ve sistemine uyumluluğunu kontrol etmek amacıyla ücretsiz olarak müşteri ortamında ya da uzaktan gerekli olan sistem ve ihtiyaç analizlerini yapmaktadır. Bu çalışma sonucunda müşterilerimiz, gereksiz satın alma yapmazlar ve bütçelerini en etkin şekilde kullanırlar.

Kobides Satış Öncesi Destek Hizmetleri

Ürün ve Çözüm Satışı Yapılan Markalardan Bazıları