Kobilerin Teknoloji Çözüm Ortağı

Profesyonel Bilgi Teknolojileri Hizmeti
Esnek Destek Anlaşmaları İle
Kobilerin Hizmetinde

Kobides olarak yola çıkış maceramızın temelini oluşturan misyon “hizmet talep eden her müşteri, hangi segmente dahil olursa olsun, en iyi kalitede hizmete ve çözümlere sahip olabilmelidir” sloganıdır.

Bu misyona uygun olarak, ekonomik çarkların itici gücü, üretimin ve gelişimin daimi temsilcisi olan kobilere odaklanarak ihtiyaç duyacakları en iyi BT desteğini sağlamak üzere sektörde yerimizi aldık.

Sektör bağımsız olarak müşterilerimiz için Bilişim Teknolojileri alanında satış, destek ve danışmanlık konusunda çözüm ortağı statüsünde faaliyet gösteriyoruz.

Hikayemiz

Kobides, Kobi Bilişim Destek kelimelerinin ilk hecelerinden üretilerek markalaşmış, bilişim teknolojileri sektöründe müşterilerine profesyonel hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir girişimdir.

Tam unvanı “Kobi Bilişim Destek Hizmetleri” olan firmamızın merkezi İstanbul Avrupa yakasında yer almaktadır. 2001 yılında kurulan Teknik Kıvanç Yapı Elektrik Elektronik Ürünleri Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti. unvanı altında faaliyet göstermektedir.

Kobides’in geçmişinde yatan, madencilikten havacılığa, bankacılıktan özel finans kurumlarına, perakende sektöründen devlet kurum ve kuruluşlarına kadar birçok farklı sektörde kurum işleyiş ve ihtiyaçlarına özel olarak sunulan hizmet ve çözümlerden elde ettiği tecrübeler, artık Kobilerin hizmetinde.